Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kredyt hipoteczny/mieszkaniowy

439
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Osoba: kredytyporownywarka.pl
Powiat: cały kraj
Strona www: https://kredytyporownywarka.pl/kredyt-hipoteczny-230-tys-zl/
   
dodano: 2020.10.20
ważne do: 2021.10.15
wyświetleń: 17

Szczegóły oferty:

Przegląd najnowszych kredytów hipotecznych na zakup: mieszkania, domu, działki i innego celu związanego z nieruchomością.

https://kredytyporownywarka.pl/co-to-jest-i-w-jakim-banku-wziac-kredyt-hipoteczny/

Pamiętaj, że kalkulatory kredytowe szacują raty, a aby przedstawić rzeczywiste wyliczenia, to należy zbadać zdolność kredytową, jak również wiarygodność kredytową (raportu z Biura Informacji Kredytowej). Ponieważ oferta kredytowa zależy od tych dwóch czynników, to i wpływa to na indywidualną ofertę, a tym samym i na koszt kredytu i wysokość raty. Im będzie lepsza ostateczna ocena kredytowa, to i z pewnością lepszą propozycję kredytu zaproponuje Tobie bank.

Jeżeli nie chcesz korzystać z kalkulatora rat, to skontaktuj się z pośrednikiem finansowym w Twoim mieście. Spotkanie jest oczywiście darmowe, można się umówić w dowolnym terminie i do niczego Ciebie nie zobowiązuje.

Z ekspertem finansowym wart się skontaktować w sytuacji, kiedy Twoja wiedza dotycząca kredytów hipotecznych jest niewystarczająca, nie wiesz jak dokonać porównania lub po prostu: nie masz wystarczająco dużo czasu, aby zajmować się tym osobiści.
Reklama